• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Краєзнавчий музей

Вітаємо відвідувачів музею

Наш шкільний музей – кімната народознавства «Бабусина хатка» гостинно відкрив свої двері для відвідувачів у далекому1989 році.

/Files/images/Изображение 047.jpg

На базі нашого шкільного краєзнавчого музею протягом останнього десятиріччя другого тисячоліття було проведено безліч районних семінарів та нарад.

/Files/images/muzey/Изображение 051.jpg

Коли в районі (після 1991 року) було оголошено конкурс на кращий шкільний музей краєзнавчого спрямування, то наш колектив, без вагань, охоче взяв участь у цьому конкурсі, бо в нас було все готове щодо умов конкурсу і навіть більше. І ми не помилились, а посіли перше місце в районному конкурсі-огляді шкільних музеїв. А потім був обласний конкурс – і знову перемога! Наша Зеленьківська кімната народознавства «Бабусина хатка» посіла друге місце в обласному конкурсі народознавчих музеїв.

/Files/images/muzey/Изображение 059.jpg

Учителі нашої школи на базі шкільного народознавчого музею проводять уроки, виховні години. Всі ці заходи виконують важливу роль у вихованні учнів , формуванні в них любові до рідного краю, історичної пам'яті, духовності, національного характеру і психології, бо, як говориться, «хто не знає минулого, той не вартий майбутнього».

 Бабусина=

Учні школи - часті гості музею

/Files/images/PC160013.JPG

Кузло Іванна проводить екскурсію "Піч - окраса оселі"

/Files/images/PC160007.JPG

/Files/images/PC160014.JPG

/Files/images/PC160025.JPG

/Files/images/PC160033.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 715

Коментарi